Uncategorized

Şeyma iç güç sahibi artık, 6 son

Şeyma iç güç sahibi artık, 6 son

Hakan o emmeye doyamadım sikini içime soktuğunda bağırmak istiyorum, sesim çıkmıyor. Götündeyim işte götünde diye bağırıyor. Bacak aramdaki yangının sebebi o mu? Nasıl girdi ki arkama o dev sik. Çıkartıp üzerime fışkırıyor, fışkırırken tekrar sokuyor, ter içindeyim bağıramıyorum boğazımı sıkıyor sanki biri. Her yanımdan dölleri damlıyor. Ne kadar çok boşalıyor karnım, göğüslerim bembeyaz, sıcak. Aniden uyanıyorum, pijamam terden ıslanmış, en çok da çamaşırım. Rüyanın şoku azalınca doğruldum bir duş almak için. Sanki hafif bir inleme ve fısıldayan bir erkek sesi geldi kulağıma. Ablam haftasonu çocukları almak için enişten gelecek bu gece demişti. Onların sevişme sesi demek ki bu rüyayı tetikledi, aylardır sıfırlanmış cinsel hayatımın da etkisi yok değildir. Ortak banyoda duş alamam, üstümü değiştirip tekrar yatağa giriyorum.

Ablam ile hayat daha sakin daha rahat. Gündüz okuldayım, akşam yemeğim hazır, neredeyse elimi hiç cebime attırmıyor. Okul zaten maaşımı hep gecikmeli ve eksik yatırıyor. Cumaları dersim yok, annemlerde veya arkadaşlarda vakit öldürüyorum. Muzaffer’in ısrarlı aramalarına tacizkâr mesajlarına dönmeyince bir ay içinde o konu da kapandı. İlk iki yarım yamalak maaşımdan ve elimde kalan diğer paralardan biraz enişteye de gönderdim. Ondan da bir ses çıkmadı uzun süre. Karşılaştığımızda da sıradan naber nasılsın muhabbetleri yalnızca. Arada İngilizler ile mesajlaştım. Türkçe bilen kardeş defalarca İzmir’e çağırdı, sonra sonra diyerek onu da geçiştirdim. Ama Hakan’ın altında inlediğim rüyalar gitgide sıklaşmaya başladı. Maaşımı düzenli alsam ev kiralamak için güvencem olacak, devamlı kalamam ablamın yanında kendime bir hayat kurmam lazım artık.

Kahvaltıda her zamanki gibi neşeleydiler gece sevişen boşanmış çift. Eniştenin İstanbul’daki oteli yenilemek ve daha lüks hale getirmek için Almanya’dan yatırımcı bulma muhabbeti tekrar başlayınca kalktım masadan. Ablam kahvaltı sonrası kahve yaparken telefonuna bak dedi enişte. Whatsappta iki tane kırkbeş elli yaşlarında gözüken adamın fotosu, bunlar yeni ortaklarım yazmış altına. Bu gece birisi, yarın gece de diğeri gelecek, ne dersin? Saf saf kahve getiren ablam bırakın şu telefonları diye kızdı. Ne diyeceğim siktirsin gitsinler yazdım. Sesli güldü ne oldu dedi ablam, misafirler için bir rehber ayarlamaya çalışıyorum, fiyatı artırmaya çalışıyor son dakikada dedi. Vay orospu dedi ablam. Bir daha kahkaha patlattı eniştem. Sabit ek gelir diye anlaşmamış mıydık? Bir yıldır eline erkek değmemiş dul diye anlattım, bir gece birinden 2.000 öbür gece diğerinden 2.000 alırsın, memnun kalırlarsa 1.000 de benden yazdı. Eşşek herif tamamen unuttuğum bir gerçeği yüzüme çarptı yine. Odama gittim sinirimi yatıştırmak için sigara yaktım bir tane. Bir mesaj daha geldi. Lan yanlış hesaplamışım adamlar Euro kazanıyor 800 Euro’nun üstünü de ben tamamlarım altı yedi bini bulur. Bilmiyorum galiba vazgeçtim verdiğim karardan yazdım. Aynı pişkinlikle cevap yazdı. Ulan beraber girmeyecekler ya, kırk yaşında adamlar bir gün birini bir gün diğerini memnun edersin. Yazacak güzel bir küfür bulamadım bir türlü. Bir mesaj daha attı. Aldığın maaş buna yakın bile değil, değil mi? Ayda bir gelsen İstanbul’a maaşın iki katına çıkar. Tam bir orospu çocuğu gidip suratına çakmak istiyorum bir tane. Ama haklı bir orospu çocuğu.

Öğlene kadar çıkmadım odamdan. Öğle yemeğine doğru ablam geldi yanıma. Enişten akşama çocukları da alıp İstanbul’a gidecek, Şeyma da gelsin otelde yer ayarlarım biraz gezer kafasını dinler. Ne dersin? Ablamı kullanıyor yine şerefsiz. Bakarız diyerek gönderdim başımdan. Biliyorum gideceğim, cebimde para olmanın gücünü yaşadım ve bundan vazgeçmek istemiyorum. Tamam yazdım enişteme kira için para lazım. Açıklama yazmak orospuluğumu ve sikilme isteğimi haklı çıkaracak sanki.

Konuşmadan geçti akşam yolculuğu. Çocukları otele yakın bir AVM’de sinemaya soktuk. Jürgen de gelecek diye AVM içinde lüks bir lokantaya oturduk. Jürgen anne Türk, baba Alman bir işadamı imiş, Türkçesi iyidir deyip bir şişe şarap sipariş etti. Yine sanki beni pazarlayan o değilmiş gibi, soğuk ve kesin anlatmaya başladı. Bir yıl önce boşandın, ilk defa biriyle buluşuyorsun, beğenmezsen kalkıp gitme şartı ile geldin gibi sıraladı. İlk kadehim bittiğinde kırklarının ortalarında, şık giyimli, renkli gözlü, yakışıklı bir adam geldi masamıza. Daha çok kendi aralarında muhabbet ile birer kadeh daha içildi, eniştem çocukları sinemadan alayım, Şeyma da bizim otelde kalıyor bir araç çağırayım ikinizi de bıraksın diyerek kalktı.

O zaman hafif aksanlı Jürgen ile havadan sudan konuşmamız başladı. Alkolün yardımı ile daha rahattı hareketlerim. Yarım saat sonra gelen araç ile otelin kapısındaydık. Daha lobideyken konuya girdi benim odamda bir şeyler içelim mi? Gece annesinde kalma sözü vermiş. Zaman kaybetmeden sikip gitmek istiyor beni işte. Çantamı yerleştireyim yarım saate gelirim dedim. Üzerimdeki yol kıyafetlerini çıkarıp tek parça bir elbise giydim. Odaya bir kadeh şarap biraz meyve bırakılmış. Hemen kocaman bir yudum aldım şaraptan iyice başım dönüyordu artık. Kendimi tekrar kontrol ettim, parfümlendim, şarabı diktim kafaya.

– Daha güzel olmuşsun bu kıyafet ile dedi, içeri girerken. Nereye oturacağımı bilemez halde ayakta dikildim kaldım. Elimdeki kadehe bakıp kendi kadehini aldı şerefe dedi, zaten dibine kadar indiğim kadehteki son yudumu da bitirdim. Elimde kadeh ile geçmişim otel koridorunu. Sessiz kaldık ayakta bir süre.

– Yaşadığın zorlukları ortak anlattı, kendini bana bırak, rahat ol. Elimdeki kadehi aldı, çenemin altından tutup dudaklarını kondurdu.

– Kocandan başka kimse oldu mu dedi.

– Hayır diye fısıldadım, tecrübesi artan bir orospu olarak.

Daha hızlı öpmeye başladı. İki eli vücudumu okşayarak elbisemin eteklerinden tuttu ve tek hamlede başımdan çıkardı. Ne güzelmiş vücudun diyerek pantolonunu yere düşürdü, gömleğinin tek düğmesini açıp kafasından çıkardı. Spor yapmış biçimli göğsü kılsız pırıl pırıl. Yatağa çekerek üzerime devrildi. Çok çabuk oldu her şey.

Güzel öpüşüyordu. Fazla direnmeden dilini de kabul ettim ağzımda. Sütyenim batınca gövdesine geri çekildi. Sütyenim ve külodum da çıktı iki saniye içinde. Dikilmiş siki bacak aramda, o da çıplak tamamen. Hızlı hızlı üzerimde kıvrılarak sevişiyor. Kaslı vücudu ile yapışmış haldeyim. Boynumu emerek, dudaklarıma geldi sonra tekrar boynuma indi. Offf dediği kadar varmışsın ortağın, taş gibi vücudun, ortak ile beraber oldun mu hiç? Ortak dediği eski eniştem hayır dedim, kocamdan sonra ilk olacak, yavaş lütfen. Gel bakalım o zaman diye üstümden indi. Sırtını yastığa yasladı. Özlemişsindir yarak yemeyi, tadına bak biraz diyerek kafamı sikine bastırdı. Hayatımda gördüğüm ilk sünnetsiz sikin kesilmemiş derisinden sıyrılmış mor başı geniş, eski kocamınkinden kalın güzel bir sik.

Hiç çekinmeden istek ile siki yalamaya başladım. Offf aferin sana, taşaklara da in diye yol göstermeleri eşliğinde temiz kokan, kalınca siki emdim, öptüm. Taşaklarına dilim her değdiğinde Almanca bir şeyler söyledi. Benim yalamam sürerken yana eğilerek çekmeceden bir prezervatif çıkardı. Kendi kendine sikine taktı. Yerleş bakalım diyerek beni kucağına doğru oturttu, sikini girişime sürttü, ben de şu güzel göğüslerinin tadına bakayım. O dudakları arasında büyümüş göğüs uçlarını emerken, ben güzel sikini hizalayarak yavaşça, çoktan ıslanmış kadınlığıma yerleştirdim. Prezervatif sayesinde başı kayarak yerleşti, kalçalarıma bastırınca da tek defada kasıklarımız birleşti. Ağrı ile inledim, çok fazla geldi bu ani giriş ve kalınlığı. O göğüslerimde iken alttan yavaş yavaş oynattığı kalçalarının ritmine uyum sağladım. Dudakları ile göğüs uçlarımı iyice ezdi, uzattı. Tokatlayarak kalçalarıma yapıştı alttan yukarı doğru vurmaya başladı. Gitgide hızlanan bir tempoya geçerek kendini geri attı. Elleri kalçalarımdan kayarak bacakaramda karnımda göğüslerimde dolandı.

Domal şuraya diyerek yatağın kenarına eğdirdi. Gecikmeden hızla batırdı tekrar erkekliğini. Offf çok iyi geldi bu. Bir eli önüme gelerek bızırımı buldu ve iyice yapıştırdı kalçasını kalçama. Bacaklarımı sıktım, oo geliyor musun hemen, kocasız kalmış gerçekten amın. Kalçaları kalçamdan ayrılmadan sikini içimde dolaştırarak sikti. İki parmağı açma kapama düğmem haline gelen bızırımı ezerken ben de onun güzel sikini ezmeye çalıştım içimde, elimde kolumda güç kalmayınca yığıldım yatağa. Benim karın sancılarım, gözlerimdeki orgazm şimşeklerim sürerken içimden çıktı. Sikindeki prezervatifi çıkararak sikini dudaklarıma çarptı. Evrensel em sikimi hareketi. Prezervatifin kokusu garip geldi ama sikinin sertleşmiş başını emerken unuttum bunları. Önümde diz çökmüş siki ile ağzımı sikerken parmağı içime girdi. Gerçekten ıslanmışsın sen, off her geldiğimde sikeceğim seni. İçimdeki parmak hızlanınca ben de hızlandım. Parmaklarının amımdan çıkardığı sese ikinci orgazmımın çığlıkları karıştı. Ağzımdaki siki dudaklarım arasında olabildiğince sıktım. Dilime değen ekşi tat ve inlemesi ile kendimi biraz geri çektim. Dudaklarımın üstü ve yanaklarım sıcak dölleri ile tanıştı. Sikinin ucunu boynuma sürerken kalktım, ağzımda kalanları yutmadan tükürdüm yüzümü ve dokunduğumda vücudumu titreten bacak aramı sabunladım.

Saat onbir olmuş Mehmet iki saatlik yoldayım dedi burada kal istersen o gelene kadar dinlenirsin. Bunları anlatırken giyindi. Sabah kahvaltıya yetişirsem görüşürüz görüşemezsem diye eğildi göğsümü sıkarak öptü. Çıktı gitti. Aylar sonra gelen orgazm ve alkolden kıpırdamak istemiyorum. Başucuma bıraktığı öbekte 300 euro var, çantama attım. Banyodan üzerime bir bornoz aldım, yatağa girer girmez alkol ve seks etkisi ile sızdığımı hatırlıyorum. Odanın içine yayılan TV ışığı ve kısık müzik sesine gözlerimi açtım. Uyandırmayacaktım ama anlattıklarından güzel olduğunu görünce dayanamadım diyen adam Mehmet olmalı. Yatağın başında elinde bir bira şişesi, dikilip açılmış bacaklarımı seyrediyordu. Uyku sersemliğini yavaş yavaş atarken izin isteyip lavaboya geçtim. Koltuk üzerinde duran iç çamaşırlarımı almak isterken, gerek yok, çıkartacaksın nasıl olsa diye güldü. Esmer, kolları boynu kıllı, tam İç Anadolu tipi. İkinci siki yeme zamanı gelmişti. Dağılmış saçımı başımı topladım. İçeri girdiğimde yatağın üzerine çırılçıplak yerleşmiş bile. Esmer kıllı vücudu hafif göbekli, önündeki erkekliği yarı dikilmiş, vücudu gibi esmer bir organ, şansıma normal boylarda. Kendimi yorgun hissediyorum çünkü.

Bana bir bira daha versene dolaptan talimatı ile kendime geliyorum. Çıkar bakayım üstünü de Jürgen’in anlattığı kadar var mısın görelim. Off taşmış gerçekten memeler bunu derken eli sikinde sıvazlıyor. Gel tadına bakalım onların. Jürgen gibi değil, bana karşı tavırlara, orospuymuşçasına davranıyor. Neyim ki zaten. Yanına uzandırıp üzerime eğiliyor bir elimi sikine uzatıyor. Yavaş yavaş okşuyorum sikini. Dudakları yumuşak sakin sakin dolaşıyor dudağımda. Odaya girdiğinden bu zamana kadarki buyurganlığı yok oldu sevişirken. Onun bir eli de göbeğime oradan kadınlığıma gidiyor. Off yine ıslağım ve içimde bir erkek olmalı.

Çok çabuk ıslandı dedi Jürgen, hiç mi sikmediler seni diyerek tüm kadınlığımı avuçladı. Elleri sert ama işini biliyor. Girişimde dolaşırken, bızırımı buluyor kolayca hafif bir baskı ile parmağı biraz içimde artık. Şimdiden ıslanmışsın lan derken göğüslerime indi bile. Parmağı dolaşıyor kadınlığımı, inlememem için bir neden yok. Tekrar dudaklarımda dilini ver bana talimatı ile dediğini yapıyorum. Hazırsın yarak yemeye diyerek tamamen üstüme yerleşiyor. Alevlenmiş sert sikin içime kayması zor olmuyor. Aşıkmışçasına elleri ile yüzümü tutuyor yavaş yavaş içimde git gele başlıyor siki. Diline kadar girdiği anlarda bekliyor dudaklarımı emiyor ısırıyor hafif hafif. Bacaklarımı sardırıyor belini aynı tempo ile dakikalarca sikiliyorum altında. Aramızda sıkışan göğüslerim terden vücuduna yapıştı artık. Daha sert bel hareketleri ile gidip geliyor içimde. Çıkmadan bacaklarımı omzuna alıyor, sert sert vurdukça içimdeki sıcaklık yükseliyor, her vuruşunda biraz daha abanıyor üstüme. Hakan gibi, ne zaman nasıl girip çıkacağını bilerek sevişiyor. Boşalıyorum, yavaşlaması için göğsüne bastırıyorum ellerimi, tam tersine daha sert abanıyor üstüme. Dizlerim göğüslerimi ezerken, top olmuş altında terliyorum. Her şey karanlık ama çırpına çırpına boşalacak alanım yok. Bağırıyorum sadece.

Durmuyor. Aynı sertlik devam ediyor. Bitirdin beni nasıl bir amcığın var lan senin diye içimden çıkıyor. Altında katlanmış halde beklerken sikini göğüslerime doğru okşuyor. Göğüslerim ve boynuma fışkıran beyazlıklar birer ateş damlası. Nefeslerimiz normale dönerken aha kondom takmamışım diyor. Karım ve sevgilim dışında kimse yok kondomsuz siktiğim sorun olmaz, senin için bir sıkıntı var mı. Hayatımda kimse yok ki ama bir daha dikkatli ol diyorum. O duşa girerken üzerimde soğuyan döllerin kokusu burnuma çarpıyor, havluya siliyorum. Perdeden sızan ışığa bakıyorum, sabah olmuş. Demek ki bütün gece sızmışım. Çıplak gelip bana da bir bira açıyor, bir yudum alıp temizlenmeye gidiyorum. Sabah olmuş diye sesleniyorum. Kahvaltı söylüyorum diye cevap veriyor. Vücudumu sıcak suya teslim edip terimi kurumuş döllerini akıtıyorum üstümden. Yarım saate orospuluk mesaim biter, iyi bir kahvaltı biraz İstanbul turu, elimde bir maaşımdan fazla para ile dönerim eve.

Elinde yine telefon var Almanca konuşuyor. On dakika sürüyor konuşması. Jürgen diyor ki bundan sonra İstanbul’a her geldiğimizde sadece seni arayalım ne dersin? Anlaşıyoruz. Ayağa kaldırıp üzerimdekileri çıkartıyor. Domal şu yatağın kenarına diyerek kafamdan bastırıyor. Off harika bir götün var sesleri ile amımı biraz okşayıp prezervatif takmadan tekrar içime batırıyor sikini. Kalçalarımı önce yavaş sonra sert sert tokatlıyor. Çok hoşuma gidiyor kızaran kalçamdan içime yayılan sıcaklık.

Dönüş otobüsüne bindiğimde çantamda 850 Euro ve ayda bir görüşeceğim sabit müşterilerim var. Kadınlığımda ise üst üste yediklerinin sızısı ve rahatlaması.

Ayda bir hafta sonu sikişine, 30 günlük maaşımdan fazla bir para, hoşgeldin yeni hayatım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort antep escort izmir escort karşıyaka escort malatya escort bayan kayseri escort bayan eryaman escort bayan pendik escort bayan tuzla escort bayan kartal escort bayan kurtköy escort bayan ankara escort kayseri escort marmaris escort fethiye escort trabzon escort film izle bursa escort bursa escort bursa escort esenyurt escort avcılar escort ankara escort çapa escort mersin escort keçiören escort konuşanlar izle mersin escort kızılay escort escort ankara hack forum eryaman escort escort demetevler escort ankara escort bayan